Ürün Gruplarımız
Anketimize Katılın
    Sitemizi Nereden Duydunuz?
  •    Google`den
  •    Tv Reklamından
  •    Gazete Reklamından
  •    Radyo Reklamından
  •    Arkadaşlardan
 
Bilgi Sayfaları

adanada bozuk para sayma makinesi

Bozuk Para Sayma Makinesi Kullanımı

Madeni para sayma makinesi modellerimiz kolay kullanım, dayanıklı ve hızlı sayım için geliştirilen modellerimiz geniş referans ağına sahiptir. Neredeyse Tüm ülke genelinde 50 bin civarında işletme markamızı tercih etmiştir.

Bozuk Para Sayma Makinası Nasıl Çalışır?

Alfa modeli’nin çalışma prensibi; üst hazneye konan paraları çark yardımı ile büyük tepsiye indirmekte ve burada ki saat yönünde dönen büyük tepsi, her bir bozuk parası kendi değerinin oluğuna bırakmaktadır.  Sıfır hata oranına sahip modeller aynı anda hem bozuk para sayma hem de ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Dakika da 350 adet madeni para sayan Alfa modeli ve dakikada 600 adet para sayan Mill modeli, %100 kesin ve doğru sayım sonuçlarını vermektedir. Bununla beraber yeni geliştirilen turbo jet modeli ise dakikada 900 adet para sayacak şekilde tasarlanmıştır.

Madeni Para Sayma Makinası Kullanım Alanları?

Modeller genelde, fırın, market ve akaryakıt istasyonu gibi yoğun madeni para sirkülasyonu olan işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Diğer firmalara göre gerek servis bakımından ve gerekse ekonomik fiyat bakımından kullanıcıya bir çok avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünler 2 yıl garantili olmakla beraber ortalama 10 sene kullanım ömrüne sahiptir.

Madeni para sayma makinası tam bir kullanıcı dostudur. Mesela kullanıcı karışık haldeki bozuk paraları sayım haznesine doldurur ve ardından “başla” butonuna basar.  Bundan sonrasını makine tamamen kendisi otomatik olarak yapar. Paraları sayar ve ayrıştırır her bir değeri ayrı kutuya bırakır, toplam sayım sonucunu ana ekranda gösterir ve rapor butonu yardımı ile hangi paradan kaçar adet olduğunu gösterir. Bununla beraber desteleme özelliği sayesinde her bir para için ayrı bir desteleme miktarı girilebilir ve makine desteleme miktarına ulaştığında otomatik durur ve kullanıcıyı uyarır.