Ürün Gruplarımız
Anketimize Katılın
    Sitemizi Nereden Duydunuz?
  •    Google`den
  •    Tv Reklamından
  •    Gazete Reklamından
  •    Radyo Reklamından
  •    Arkadaşlardan
 
Bilgi Sayfaları

Firmamız Hakkında

Bilgi teknolojileri alanındaki 23 yıllık sektörel tecrübesini spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştiren firmamız, kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren Notebook & Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon, Home Cinema,Plazma & LCD & LED TV alanlarında çözümler getirmektedir. Bu bağlamda Türkiye'nin en büyük 100 bilişim firması arasında yer alan İstanbul Bilişim faaliyet alanlarını Notebook ve Görüntü ve Ses Sistemleri olarak 2 ana grupta toplamış, 2011 yılı içersinde cep telefonu, beyaz eşya & mutfak, ev elektroniği gruplarına da hızla giriş yaparak, tüm elektornik ürün gruplarında tüketicilerine en iyi ürünleri en iyi fiyata vermek için çalışmaktadır. 

 
Yönetim, finans, muhasebe, reklam, web, halkla ilişkiler, satış ve call center departmanlarından oluşan koordinasyon merkezi; 250 farklı Notebook & Netbook & Tablet PC & Konsept Desktop ve 120 farklı LCD & LED & PLAZMA TV modellerinin bulunduğu Exclusive Showroomlar'ı, tüm modellerin Türkiye'de en geniş yedek parça stoğunu bulunduran VIP teknik servisi ile hizmet vermektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan ürünler Türkiye'nin 7 bölgesine Yurtiçi Kargo ile %100 sigorta ve kasko güvencesi ile gönderilmektedir.
 
Firmamız aynı gün stoktan sevkiyat ilkesi gereğince binlerce üründe saat 17.00'a kadar geçilen siparişlerin 600 km'ye kadar ertesi gün adrese iletilmesini sağlayan kargo teslimat süresi ile sektörde önemli bir fark oluşturmaktadır. Her türlü sipariş ve sorularınız için haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet veren 10 kişilik uzman Call center kadrosu ile Plazma & LCD & LED TV, Notebook & Netbook &  Tablet PC & Konsept Desktop, Projeksiyon ve Home Cinema, Cep telefonu, Beyaz Eşya & Mutfak ve Ev Elektroniği alanında tüketiciden gelen sorulara en iyi çözüm hizmeti sunmaktadır. Ortalama 19 yıllık tecrübeye sahip 81 ilde bulunan servis noktası ile konusunda uzman saha ekipleri sayesinde doğrudan tüketiciye en iyi hizmeti sunmaktadır.